Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Три проблеми сучасних дизайнів сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Основні проблеми сучасних дизайнів сайту

Про проблеми дизайну можна говорити багато. Але так само варто виділити три основні проблеми з якими стикається кожен другий сайт у мережі .

Багато графіки

Іноді може здаватися, що чим більше графіки є на вашому сайті, тим він привабливіший. Насправді, це не так. Важливо розуміти, наскільки ця графіка доречна і чи можна без неї обійтися. Як правило, відповівши на ці питання відразу ставати зрозуміло, що наявність дивних іконок, незрозумілих банерів і просто перевантаженість сайту картинками не тільки заважає, але й дратує. Наявність надмірної графіки не тільки може зробити ваш сайт налякуватим і перевантаженим, але й збільшить його вагу. А як відомо, вага інтернет сторінки на пряму пов'язана зі швидкістю її завантаження.

Буяння квітів

Мабуть друга проблема сучасного дизайну - це велика кількість фарб. Багато хто вважає, що строкаті та яскраві дизайни це модно. Однак не варто забувати і про почуття стилю. Не поєднання кольорів та їх велика кількість неприйнятний атрибут будь-якого гарного дизайну. Усього має бути в міру, а підібрана кольорова гама не повинна бути надмірно зухвалою.

Великі розміри

До цієї помилки можна віднести багато критеріїв. Це і велика вага веб-сторінки, її надмірна глибина, не відповідність параметрів розширення екрана користувача. Все це звичайно потрібно враховувати і не залишати в режимі «цю проблему ми вирішимо потім». Як правило, відкладаючи рішення на потім — в результаті не відбувається жодного рішення, сайт так і залишається малим «дитином» у незграбних капцях явно не за розміром.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: