Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Останні тенденції у веб дизайні сайтів

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Сучасні тенденції у веб дизайні сайту

Кожен власник сайту хоче бачити свій ресурс сучасним у той час, як кожен користувач хоче отримати максимум комфорту та зручності при перегляді веб-сторінок. Мода диктує різні тенденції в веб дизайні, але прислухатися до них або руйнувати систему і стояти на своєму вирішувати особисто вам.

На сьогоднішній день досвідчені дизайнери вироблять кілька основних напрямків, в яких найкраще реалізовувати свої ідеї.

 1. Плоский дизайн

  У минулому році з'явилася мода на прості дизайни, які швидко вантажаться та добре відображаються на мобільних пристроях. Цього року мода на такі дизайни збереглася. Важкі сайти відлякують аудиторію, а трафік з мобільних пристроїв зростає. Як каже статистика, понад 50% населення заходить на сайти зі смартфонів, це підтверджує теорію про те, що легкі та прості сайти ще довго будуть у моді. Плоский дизайн це мінімалізм та практичність. Не варто вважати, що такий дизайн нудний чи невиразний. Дизайнери уникають великих барвистих картинок, але на заміну їм приходять контрастні фарби, ілюстрації та прості образи, які чіпляють і в той же час дивують користувача.
 2. Друкарня

  Може здатися, що якщо тенденції уникають використання картинок, то веб дизайнери залишаться без зброї. Але це не так. Використання барвистої друкарні рятує ситуацію. Здавалося б, яка різниця яким шрифтом написати те чи інше слово. Але різниця є і вона кардинальна. Саме тому вже сьогодні солідні компанії замислюються над тим, щоб розробити свій власний дизайн шрифту і виділятися на тлі інших компаній.
 3. Живі логотипи

  Браузери відмінно справляються з відображенням об'єктів, що рухаються. Сучасна анімація не вимагає багато ресурсів, щоб бути красивою, барвистою і головне не складною. Особливою відмінністю є те, що анімація привертає увагу та добре запам'ятовується користувачем.
 4. Безшовна взаємодія

  Такий складний термін приховує дуже просте пояснення. Безшовна взаємодія передбачає додавання оновлень у реальному часі.

Не варто боятися ризикувати і застосовувати якісь нові речі. Звичайно, будь-яке оновлення це ризик, однак будь-які зміни можуть принести свої плоди. Завжди потрібно дивувати своїх користувачів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: