Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати колір для дизайну сайту?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Правильний вибір кольору для дизайну сайту

Правильні кольори в дизайні дуже важливі. Вони можуть налаштувати користувача на спокійний лад, так і викликати бурю негативних емоцій. Тому, підходити до вибору палітри кольорів потрібно з усією серйозністю. При виборі можна покладатися на власний смак, а можна довіритися вже перевіреними варіантами.

Корпоративні кольори

Якщо ваше копання має корпоративну атрибутику (емблеми, логотипи тощо) можна відштовхнутися від цього. Наявність корпоративних кольорів у дизайні сайту буде виправданою. Головною умовою буде візуальне сприйняття цього дизайну.

Правило 5 кольорів

Дизайн сайту не повинен сяяти всіма кольорами веселки, цілком достатньо застосування 3-5 кольорів. Як показує практика, наявність більшої кількості фарб у дизайні не потрібна. До того ж, досить складно підібрати кольори, що добре гармонували б один з одним.

Сервіси щодо підбору кольору

Існує безліч сервісів, що допоможуть вам підібрати потрібну палітру. Якщо ви визначилися з основними кольорами вашого дизайну підібрати супутні кольори не складе труднощів. Досить часто саме за допомогою таких помічників і народжуються найприйнятніші рішення.

Гра контрастів

Найчастіше цей застосуємо, але користуватися ним потрібно вкрай акуратно. Всі знають, що поєднання темних і світлих кольорів завжди приємне і не викликає відторгнення. Але не варто захоплюватись. Так, наприклад, чорний текст на білому тлі це класика. Але при цьому сині букви на тлі яскраво-жовтого фону викличуть лише обурення.

Емоційне сприйняття

Так чи інакше одні кольори викликають у людей почуття спокою та легкості, інші навпаки вганяють у депресію. Тому при виборі кольору варто враховувати і емоційну схильність людини. Так синій колір заспокоює, а червоний навпаки виглядає агресивніше.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: