Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Сучасні тренди у дизайні сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Актуальні тенденції у дизайні сайту

Багато хто задається питанням яким має бути дизайн сучасного сайту. Можна довго дискутувати на цю тему, адже для кожного цей ідеальний дизайн виглядає по-своєму. Але не варто забути про моду. Адже, покладаючись саме на неї, створюється більшість дизайнів.

Які прийоми стали досить частими і вже звичними в дизайні сучасних сайтів. Виділимо кілька основних.

Анімація

Досить давно увійшов у моду такий прийом, як анімація. Різні спливаючі кнопки, можливість зміни предмета в дії та інше. Це виглядає цікаво та захоплююче. Головне пам'ятати, що анімація, як і будь-який інший прийом у дизайні, не повинна викликати роздратування. Вона має бути не нав'язливою та викликати легку посмішку, а не дике бажання продовжувати тикати мишкою.

Яскраві кольори

Досить багато суперечок у мережі інтернет присвячено саме цій темі. Яскраві кольори мають як низку своїх плюсів, так і мінусів. Надлишок таких кольорів дратує і змушує залишити сторінку, у той час як помірні соковиті кольори можуть залучити користувача своєю яскравістю. Доречне та правильно застосування яскравих кольорів зможе вигідно виділити ваш сайт серед сотні інших.

Стандартність

Як би це парадоксально не звучало, але багато сучасних сайтів дуже нагадують один одного. Змінюються лише колірні схеми та наявність додаткових «плюшок», які хоч якось виділяють їх із сотень таких самих сайтів. Виною тому все та сама мода. І більшість піддається її модній течії, вважаючи, що саме це привабить користувача на сайт. Але модні течії змінюються і не варто забувати про те, що ви оригінальні та унікальні.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: