Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

5 правил створення гарного дизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Правила створення гарного дизайну сайту

Зустрічають по одязі, так каже відоме прислів'я і для інтернет ресурсів це не виняток. Враження про компанію, що робиться буквально протягом декількох секунд перебування на головній сторінці, іноді бувають вирішальними. Тому особливу увагу варто приділити саме дизайну вашого сайту.

Правило перше. Шапка-логотип

Вперше відвідавши сайт, користувач звертає увагу на так звану шапку вашого дизайну. Шапка дизайн служить не тільки красивою картинкою, що привертає увагу, але й дає користувачу повною мірою зрозуміти куди він потрапив і чи варто йому переглядати сторінки сайту і далі, тому наявність в шапці логотипу невід'ємна річ.

Правило друге. Зручна навігація.

Використання зручної навігації на головній сторінці сайту є великою перевагою. Навігація не повинна бути прихована від людських очей, вона має бути доступною та зрозумілою. Ніхто не захоче довго розумітися на всіх нововведеннях вашого сайту. Люди люблять простоту.

Правило третє. Футер

Наявність правильного футера або низу сайту так само важлива як і наявність логотипу в шапці. Як правило, низ містить контактну інформацію про власника сайту. У жодному разі розміри футера не повинні бути більшими за шапку. Не варто порушувати пропорції та займатися зайвою креативністю.

Правило четверте. Структурування

Дизайн сайту має мати правильну структуру. Розташування блоків з інформацією в жодному разі не повинно бути хаотично. У всьому повинен мати сенс і дотримуватися плавних переходів.

Правило п'яте. Кольорова гама

Варто враховувати, що обрана вами палітра кольорів повинна відповідати тематиці вашого сайту. Це стосується не тільки відтінку кольору дизайну в цілому, але і кольору тексту. Не варто псувати авторський дизайн своїми оригінальними рішеннями та яскравими кольорами.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: