Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Дизайн сайту. Дотримуючись моди чи дотримуючись індивідуальності?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Індивідуальний чи модний дизайн сайту?

Мода на дизайни така мінлива, як і погода за вікном. Деколи креативності дизайнерів можна лише позаздрити. Однак наявність такого понад модного дизайну зробленого як за штампом несе в собі низку негативних наслідків.

Модні дизайни гарні лише на початку свого існування. Часто блукаючи просторами інтернету можна зустріти однакові так схожі один на одного сайти знайти відмінність в яких буває вкрай складно. Таке бажання стати частиною модного суспільства інтернет ресурсів не тягне за собою позитивних наслідків. Ваш сайт втрачається в безодні таких же модно одягнених сайтів і геть-чисто втрачає свою індивідуальність. Дізнатися вас із сотні однакових інтернет сторінок стає можливим лише за назвою, а бажання продовжувати співпрацю з вами щодня все менше.

Звичайно, користувач як ніколи цінує індивідуальний підхід. І якщо ваша інтернет-сторінка не схожа ні на кого іншого слідує висновок, що ви як ніколи зацікавлені у продажу або надання якісних послуг. І ця індивідуальність необов'язково має приховувати в собі нові ідеї та креативні рішення, що перевершують у рази модну течію. Зовсім ні. Ваша індивідуальність може приховувати у строгості ліній та пастельності кольорів.

Вибираючи між типовими, одягненими в модні дизайни сайти, користувач продовжує шукати особливість. І, знаходячи її, залишається з вами надовго.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: