Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Помилки під час створення дизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Основні помилки під час створення дизайну сайту

Дизайн – це обкладинка вашого сайту. Адже, заходячи на сайт, перше, що бачить користувач — дизайн. Варіанти дизайнів настільки різноманітні, що часом важко визначитися, чим саме ви хочете здивувати користувача. Але ж завдання стоїть не в подиві, а в функціональності та доступності вашій інтернет-сторінці, а погоня за новими ідеями та креативними рішеннями часто призводить до фатальних помилок.

Надлишок квітів

Дизайни, що радують око всіма кольорами веселки не такі прекрасні, як може здатися на перший погляд. Яскравість фарб не тільки лякає очі користувача, але й відбиває всіляке бажання повернутися на ваш сайт знову.

Усього і більше

Всупереч бажанню власника сайту помістити в дизайн якомога більше елементів варто пам'ятати про те, що незграбні дизайни, так само як і строкаті кольори не завжди можуть бути правильно сприйняті гостем. Зайві розмаїття незрозумілих фраз, малюнків та інших графічних компонентів як дають грунт для роздумів а й у цілому відволікають увагу від основного контенту. Такі дизайни більшою мірою виглядають безглуздо і відразу показують вашу невмілість і недосвідченість.

Побережіть трафік

Як довго ви готові чекати на завантаження чергової сторінки? Хвилину? Можете дві? Повірте, ніхто інший так само не захоче витрачати дорогоцінний час, щоб помилуватися вашим чудовим дизайном. Дизайн сайту має бути легким. Тому велика кількість анімації або важких елементів лише посилює завдання. Зберігайте трафік ваших користувачів. Візит на ваш сайт має стати святом, а не черговим нічним кошмаром.

Правильне розташування контенту

Інформація саме за цим гість приходить на ваш сайт. Тому створюючи дизайн основна увага все ж таки має віддаватися контенту. Він не повинен бути захований або не видно на чорному тлі вашого готичного дизайну. Текст має бути читаним та зрозумілим. Бузкові букви на чорному тлі не тільки ледь помітні, але й абсолютно не читаються.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: