Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Психологія у дизайні сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Аспекти психології у дизайні сайту

Як не дивно одні сайти нам подобаються, а другі, не дивлячись на свою, здавалося б, простоту не викликають належного захоплення. Іноді дизайни виконані в кращих тенденціях моди все одно не приносять належного успіху, а здавалося б прості сайти, що не виділяються з тисячі, користуються неймовірною популярністю серед користувачів.

З цього можна зробити висновок, що не завжди важливо розробити модний та сучасний дизайн. Набагато важливіше дотримуватися принципів сучасної психології. Як виявилось, психологія в дизайні використовується досить часто. І саме тому одні дизайни не дивлячись на свою простоту привабливіші.

Виділяють ряд принципів, які досить часто використовуються в дизайні. Розглянемо найпопулярніші їх.

Освітлення

Джерело світла зазвичай привертає увагу користувача і сам того не розуміючи людина прагне прочитати і проаналізувати інформацію, що знаходиться в центрі цього джерела.

Асоціативний ряд

Привести користувача до певного місця можна за допомогою цієї нехитрої дії. Те, що знаходиться ближче, завжди цікавить нас більше, ніж те, що знаходиться трохи далі. Вдаючись до ефекту розмиття, можна явно підштовхнути користувача прочитати у або іншу інформацію. Або звернути увагу до певний товар.

Колір

Використання кольорів може викликати різні асоціації. Тому вміло варіюючи колірними схемами можна привернути до себе користувача.

Існує безліч прийомів у дизайні, які будуються на психології людини. А вміле їх використання завжди дає лише позитивний результат.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: