Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Поради для створення успішного дизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як створити успішний дизайн сайту

Багато зусиль вкладається в те, щоб назвати сайт по-справжньому успішним. Однак успішний дизайн не той, який просто приваблює користувача, а той, що здатний його утримати. Хороший дизайн сайту так само важливий, як і вибір хостінгу . При створенні власного дизайну не потрібно відмовлятися від своїх ідей, важливо лише врахувати кілька порад

Зберігайте індивідуальність

Наявність власного стилю не тільки дозволяє стати вам впізнаваними серед інших сайтів-конкурентів, але й подумки прив'язує користувача до того, що поєднання тих чи інших кольорів чи об'єктів тягне за собою добрий та якісний товар. Не забувайте про наявність стратегії у вашому дизайні. Дизайн це не просто красива обкладинка вашого сайту, але й запорука правильного сприйняття користувачем вашої компанії.

Зручність та простота

Дизайн сайту в жодному разі не повинен плутати і вводити користувача в оману. Зайві прояви креативності не завжди йде на руку. Деколи краще використовувати перевірені часом структури дизайнів. Такі дизайни зрозумілі та прості. Наприклад розташування навігації вгорі або збоку куди звичніше і доступніше ніж знаходження її в самому низу або того гірше якщо вона прихована за будь-якими графічними елементами. Розбиратися у ваших новаціях довго не будуть і як наслідок покинуть ваш сайт, так і не дізнавшись головного.

Розміщення контенту

Контент насамперед має бути корисним. Нікого не цікавить наявність на вашому сайті не інформативної та не потрібної інформації. Для користувача важлива не тільки наявність у вас корисного, а й якісного контенту. Не варто приховувати, що припущення помилок у тексті хоч і пояснюється звичайною неуважністю та поспіхом, проте не викликає належної довіри у споживача.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: