Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Шаблонний чи унікальний дизайн сайту?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Який сайт кращий за шаблонний чи унікальний?

Вперше відкриваючи сторінку вашого сайту, користувач вперше знайомиться з вами. Однак перше враження гостя складається після побаченого дизайну. Дуже важливо, щоб цей дизайн не відштовхував відвідувача.

Шаблонні дизайни, як правило, прості та не нав'язливі. Варто розмістити там назву своєї компанії та дизайн готовий. Це забирає значно менше часу і не потребує великих витрат. Шаблонні дизайни не вражають своєю унікальністю, до того ж використання таких шаблонів не гарантує вам того, що якийсь схожий сайт не використовує його ж. А мало кому хочеться бути чиєюсь копією.

Замовлення оригінального дизайну виправдане його унікальністю та оригінальністю. Варто розуміти, що гарний дизайн коштує грошей. Але шкодувати коштів на гарне оформлення сайту не варто. Адже враження користувача про вас відіграє важливу роль надалі. Індивідуальний дизайн покаже про серйозність ваших намірів та розкриє націленість вашої фірми на користувача.

Тому створення та використання унікального дизайну виправдано. І при правильному просуванні сайту такий дизайн привабить багато відвідувачів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: