Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

3 правильні підходи до створення дизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Три підходи до створення дизайну сайту

Створити правильний дизайн сайту не складніше, ніж розмістити сайт в інтернеті. Можна виділити кілька підходів до створення дизайну:

Націленість користувача

Ваш сайт, як і його дизайн і ваша компанія загалом націлена на потреби користувача. Тому при створенні дизайну потрібно відштовхуватися саме від цього. Дизайн має бути простий і доступний. Функціонування сайту не повинно викликати труднощів ні у вас як власника, ні у гостя.

Головна сторінка - обличчя сайту

Перші секунди перебування користувача на вашому сайті найважливіші. І саме головна сторінка тут відіграє головну роль. Її дизайн не повинен вибиватися із загальної концепції дизайну сайту, а інформація, представлена на ній, повинна бути важливою та інформативною. Решта користувач зможе прочитати, якщо вирішить продовжити знайомство з вами.

Простота та доступність

Мати інформацію потрібно доступно. Блукаючи сторінками вашого веб-ресурсу користувач не тільки може загубитися, але й залишиться незадоволеним. Чи не виявимо потрібної йому інформації він може просто піти і чи повернеться він знову можна лише здогадуватися. Не варто будувати величезні лабіринти. Назва розділів та заголовків мають бути зрозумілими. А робота з вашим сайтом не повинна викликати труднощів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: