Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що важливіше за дизайн чи функціональність?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Дизайн чи функціональність. На що звернути увагу?

При створенні дизайну сайту важливо знайти середину, в якій дизайн сайту залучатиме користувача, а його функціональність підтримуватиме інтерес. Однак не завжди виходить правильно розподілити свій потенціал і створити дизайн, в якому ці дві якості правильно переплітаються і доповнюють одна одну. Як правило, всі помилки починаються саме з дизайну. Зайва креативність у дизайні забирає всю увагу користувача. На додаток до цього власник сайту може вважати, що цього цілком достатньо. Але це зовсім негаразд. Користувач, що заходить на ваш сайт, прийшов туди з певною метою. І як би сумно це не звучало, метою його візиту було не захоплення вашим дизайном. У бажанні отримати потрібну інформацію користувач звертає увагу, як швидко він зможе це зробити. А для цього важлива правильна функціональність вашого сайту. Допоможе підвищити функціонал не лише правильна концепція у дизайні, а й підбір хостінгу. Адже якщо деякі скрипти та функції не працюватимуть, то і ваш сайт відображатиметься не коректно. Щоб уникнути такої ситуації оберете надійний joomla хостінг .

Звичайно, не можна заперечувати і важливість дизайну. Приємні колірні рішення та наявність корпоративних емблем сприятливо вплине на враження користувача про вас. Але варто пам'ятати, що яким би добрим не був дизайн, це не змінює вимог до його функціональності, а зручна функціональність вашого форуму не стане причиною пробачити вам поганий і явно невдалий дизайн.

Знайти ту саму золоту середину буде найуспішнішим варіантом. Не варто зациклюватись лише на одному дизайні або прагнути зробити сайт вкрай функціональним. І перше і друге прагнення можуть призвести до непередбачених наслідків.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: