Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Унікальний дизайн чи як не стати заручником власної креативності

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Проблеми креативності у дизайні сайту

Поставивши себе перед вибором, який дизайн краще вибір часто падає на унікальний, авторський дизайн. Звичайно, такі дизайни радують око і приносять як власнику сайту так і відвідувачам естетичне задоволення. Милуватися гарними, якісними дизайнами завжди приємно. Правильна композиція на ряду з авторськими ідеями виглядає виграшно на ряду і коштує набагато вище за шаблонні дизайни. Але так чи інакше має низку не зовсім приємних наслідків.

Здавалося б, які ризики ви несете, замовляючи авторський, креативний, модний дизайн? Ви повністю довіряєте зовнішній вигляд свого дітища хорошому дизайнеру і чекаєте на диво. Як правило, зрештою це диво дизайнерської думки довго тішить ваших користувачів (не будемо розглядати варіанти, коли дизайн просто не виправдав ваших очікувань). Ваша компанія росте і розвивається поки одного разу, кілька років по тому, вам не спадає на думку змінити обкладинку вашої веб сторінки. Редизайн не така часта, але дуже важлива річ. Нічого складного, але поставивши високу планку для дизайну, ви частково загородили собі шляхи можливого відступу. Досить мало прикладів, коли зміна кретивного дизайну на простий стиль стала успішною. Користувачі, що звикли до вашої оригінальності, чекають від вас надалі продовження ваших креативних ідей.

Але це не є основною проблемою. Яскраві та оригінальні дизайни не тільки захоплюють користувача, а й відволікають від основного завдання вашого сайту. Контент на тлі такого дизайну виглядає непоказно і читати його часом зовсім не хочеться, яким би пізнавальним він не був.

Щоб не стати заручником своєї креативності, не забувайте шукати золоту середину, той самий варіант, коли дизайн та контент вашого сайту взаємно переплітаються та доповнюють один одного.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: