Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Ефективність дизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Якою є ефективність дизайну сайту?

Досить часто під час замовлення дизайну виникає питання: «Чи варто витрачатися на дорогий дизайн і чи принесе він належну ефективність?». Та й загалом чи варто одягати сайт у модний одяг, якщо можна і обійтися чорним текстом на білих сторінках. Однак, якщо піддаватися таким міркуванням, то і сайт можна розміщувати на безкоштовному хостінгу. Але перевагу чомусь віддають професійним windows хостінгам .

Тому відповісти на подібні питання не так просто. Варто пам'ятати, що дорогий дизайн не завжди хороший, а дешевий не завжди поганий. Адже справа зовсім не в дизайні. Вся справа у вашому підході до розробки макету. Ефективність дизайну безпосередньо залежить від того, як багато зусиль ви готові вкласти у свій сайт.

Ефективним буде не той дизайн, який обійдеться вам у копієчку, а той, який буде орієнтований на користувача, приверне його увагу і принесе вам прибуток.

Звичайно ж на тлі дешевих і шаблонних макетів оригінальний дизайн виглядатиме більш ніж виграшно. Користувачі люблять, коли їхню увагу привертають яскравими фарбами та розвитком нових технологій, появою нових течій шукають оригінальності. Тому здивувати їхнім мінімалізмом все складніше. Втім, часом і цей прийом має свої плюси.

Користувачеві важливо, що про нього піклуються до його думки. Тому для отримання належної ефективності так важливо брати до уваги не лише своє бачення, а й реакцію користувача.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: