Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Захист сайту за допомогою https

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

SSL сертифікат для захисту сайту

Одним із важливих моментів під час роботи з сайту є його захист. Власник намагається вберегти свій сайт від недоброзичливців, але важливо не забувати і про користувачів, що приходять на ваш сайт.

Головним засобом захисту даних користувача на сайті є протокол https - цей протокол є спеціальним шифруванням даних, яке забезпечує безпеку при передачі інформації від користувача сайту і навпаки.

Веб сторінки, що використовують цей протокол, забезпечують безпеку на трьох рівнях:

1 рівень – шифрування даних, завдяки якому зловмисники не зможуть отримати дані та дізнатися якою інформацією обмінюються відвідувачі сайту.

2 рівень - забезпечується збереження даних - будь-які зміни в переданих даних будуть зафіксовані.

3 рівень – автентифікація – дозволяє користувачеві бути впевненим, що він потрапить на той сайт, який йому необхідний, а не на сайт шахрая.

Для того, щоб використати даний протокол на своєму сайті, необхідно отримати спеціальний сертифікат безпеки . При отриманні відбувається зіставлення даних, які підтверджують, що власником даного сайту є ваша організація. Ці дії забезпечують безпеку відвідувачів від атак з перехопленням даних.

Після отримання сертифіката його потрібно встановити на веб-сайт. Зробити можна це самостійно або звернутися до технічної підтримки вашого хостінгу, що зможе допомогти вам у правильній установці сертифіката безпеки.

Встановлення такого сертифіката значно збільшить довіру користувачів до сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: