Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чому ваш сайт не повністю захищений?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чому ваш сайт не повністю захищений?

Розміщення сайту на хостингу допомагає власнику сайту зняти питання безпеки сервера, на якому буде розміщуватися сайт, т.е. до безпеки сервера стежать фахівці хостингу, проте питання забезпечення безпеки сайту все ще лягає на плечі власника сайту, у зв'язку з чим важливо знати основні причини злому сайтів і принципи боротьби з цим.

Зловмисник може отримати доступ до сайту, отримавши доступи до особистого кабінету на хостингу, панелі управління хостингом, FTP акаунтам, адміністративній панелі сайту, базі даних сайту, до поштової скриньки або інших ресурсів, на яких власник сайту зберігає доступи або від куди здійснюється доступ до вищепереліченого.

У зв'язку з цим потрібно:

  • Встановлювати складні паролі з літерами малого та великого регістру, цифрами та спецсимволами та періодично змінювати паролі.
  • Періодично перевіряти комп'ютер та інші пристрої, з яких здійснюється доступ до всього перерахованого вище, на наявність вірусів.

Крім цього зловмисник може отримати доступ до сайту, знайшовши на сайті вразливість.

У зв'язку з цим необхідно:

  • Встановлювати на папки та файли сайту правильні права доступу (на папки "755" і на файли "644" або права, рекомендовані розробниками сайту або CMS, на базі якої створено сайт).
  • Регулярно виконувати оновлення CMS, модулів, плагінів і.т.д до останньої версії гілки, тому що в оновленнях містяться важливі виправлення вразливостей. Періодично перевіряти сайт на наявність вірусів та шкідливого коду.

Так само, якщо на сайті здійснюються покупки або обмін цінною інформацією, рекомендується встановити на сайт SSL сертифікат, за допомогою якого вся інформація, що передається між браузером і сайтом, буде передаватися в зашифрованому вигляді.

Виконання всього вищезгаданого дозволить підвищити безпеку сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: