Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Оренда 1С чи покупка 1С?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Що вигідніше оренда 1С чи покупка?

Безліч програм та систем автоматизації спрямоване на те, щоб забезпечити ефективну роботу підприємства. Не винятком стала і сфера бухгалтерії, ефективне управління якої стало можливим завдяки впровадженню таких систем як 1С. Автоматизація обліку та звітності дозволила зменшити кількість помилок.

1С – це не просто програма для бухгалтерського обліку, а комплекс систем, що дозволяє фіксувати всі пересування по підприємству. Цей продукт містить у собі кілька відгалужень, які необхідні ведення тієї чи іншої обліку. Купити повний пакет може не кожен користувач, але навіть частина продукту обійдеться в круглу суму.

Але у вік сучасних технологій, залишитися за бортом і вести облік по-старому або за коштами інших програм, зовсім не обов'язково. Для того, щоб кожен підприємець міг ефективно вести свій облік, була розроблена система онлайн 1С. Така система є віддаленим сервером на якому вже налаштовано програмне забезпечення 1С. Отримати доступ до сервера можна з будь-якого пристрою за допомогою інтернету. Найбільш популярними пакетами до яких надає онлайн доступ є:

  • 1с Підприємство;
  • 1с Бухгалтерія;
  • 1С Управління торгівлею та ін.

Що являє собою оренда 1С

Оренда 1С є налаштованою системою, що розміщується на надійному обладнанні. Для користувача створюється обліковий запис, за допомогою якого він може мати доступ до цього сервера.

Безперебійна робота сервісу, оновлення 1С, а також резервне копіювання забезпечується системними адміністраторами сервера, на якому розміщено дане програмне забезпечення. Що це означає? Вам не потрібно займатися технічними питаннями та підтримувати працездатність сервера. Усіми цими питаннями займаються технічні спеціалісти. Ви ж завжди маєте доступ до справної та оновленої програми 1С.

Переваги роботи в 1С онлайн
  1. Ви отримуєте цілодобовий доступ до програми. Немає певного комп'ютера. Ви можете зайти в систему з будь-якого комп'ютера, використовуючи свої дані для входу в систему.
  2. Оренда 1С коштує значно дешевше, ніж купівля всього комплексу. Крім цього, вам не потрібно витрачатися на програмістів або обслуговуючий персонал, що зміг би налаштувати програму або встановити оновлення. Все це здійснює фірма, яка здає 1С в оренду.
  3. Резервне копіювання даних відбувається незалежно від того, необхідно вам це чи ні. Якщо ви забули зробити резервну копію вам вона зробить автоматично і в разі втрати якихось даних, ви зможете їх відновити.
  4. Ви можете використовувати лише ті продукти 1С, які вам потрібні. Але в той же час ви завжди можете розширити спектр використовуваних програм.

Переваги оренди 1С досить великі. І підбиваючи підсумок можна сказати, що онлайн 1С дозволяє заощадити кошти, зменшує витрати на персонал, а також дозволяє розпочати роботу з програмою вже за кілька годин. У той час як інсталяція програмного забезпечення на ваш комп'ютер може зайняти кілька днів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: