Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи варто переходити на https?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Навіщо переходити на протокол HTTPS?

У століття сучасних технологій купівля в інтернет магазинах, обслуговування через інтернет банки і навіть замовлення їжі через інтернет стало настільки звичним, що складно уявити, як без цього можна обійтися. Але разом з тим, багато хто забуває про те, що здійснюючи якісь дії в мережі потрібно бути вкрай обережним, адже раз у раз можна потрапити на прийом шахрая і постраждати від його махінацій.

З метою безпеки багато сайтів почали використовувати ssl сертифікати , які захищають дані, що передаються через ці сайти. У той же час багато хто ще не ризикнув переходити на таку систему і ставить собі лише одне питання: чи варто?

Порівнюючи переваги та недоліки установки https можна зробити висновок як на користь установки, так і навпаки. Але насамперед слід пам'ятати у тому, що з сучасного ресурсу безпека має стояти першому місці. Будь-який користувач заходячи на сайт хоче почувати себе впевнено та безпечно. Особливо це стосується сайтів, що передають особисті дані.

Сайти, що працюють з особистими даними, наприклад інтернет магазини та онлайн банки повинні бути надійно захищені, адже інформація, що передається за їх допомогою, може мати важливу інформацію і маючи до неї доступ шахраї можуть скористатися нею у своїх цілях.

Варто розуміти, що сайт, який піклується про безпеку своїх користувачів не ризикуватиме і обов'язково встановить ssl сертифікат.

Критерії за якими користувач вибирає, де робити покупки в інтернеті складаються не тільки з пропонованої продукції, зовнішнього вигляду сайту та його зручності, але й з того, наскільки сайт викликає у потенційного клієнта довіру.

Цілісність даних, що передаються, а також ідентифікація - це ще один критерій на користь установки ssl сертифіката.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: