Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чому варто придбати виділений сервер?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Переваги оренди виділеного сервера

Якщо ви хочете мати веб-сайт для вашого бізнесу в Інтернеті, то вам потрібно, щоб він був розміщений на півночі. Поки цей сервер включений сайт буде доступний кожній людині в усьому світі.

Ви можете спробувати розмістити сайт на своєму власному сервері, але тоді Вам доведеться враховувати витрати на електроенергію, витрати на покупку сервера, технічне обслуговування та систему кондиціювання. Всі ці витрати будуть набагато вищими, ніж купівля оренди веб-сервера.

Є дуже велика кількість різних типів хостінгу:

  • виділений сервер;
  • віртуальний виділений сервер;
  • віртуальний хостінг;
  • хмарний хостінг і т.д.

Всі ці різні види хостінгу мають свої плюси та мінуси.

Виділений сервер

Виділений сервер Ви орендуєте та розміщуєте на ньому Ваш сайт. Цей сервер перебуватиме у центрі обробки даних (ЦОД). Говорячи простими словами, Ви платите компанії фіксовану суму, щоб орендувати сервер, яким користуватиметься лише одна людина. Це вирішує багато проблем з продуктивністю та безпекою.

Найбільшим недоліком виділеного сервера є той факт, що він є одним із найдорожчих послуг хостінгу. З іншого боку, ця дороговизна виправдана високою якістю послуг.

Перед покупкою виділеного сервера варто переконатися, що у Вас є потрібні навички для поводження з ним. Існує багато речей, якими Ви будете зобов'язані керувати, коли Ви маєте свій сервер. Ви можете вирішити, яка операційна система йде на сервері, яке обладнання хочете і т.д. Якщо таких навичок немає, то знадобиться допомога ІТ-фахівців для керування сервером. Часто хостінгові компанії надають послуги адміністрування та управління сервером.

Перелік переваг виділеного сервера є тривалим. Насамперед, Ви можете вирішити, які апаратні засоби Ви отримаєте. Саме Ви вибиратимете з безлічі різних апаратних конфігурацій ту, яка найбільше схожа.

Ще важливо сказати, що саме оренда виділеного сервера є єдиним видом хостінгу для великих веб-сайтів. Звичайно, Ви можете купити віртуальний хостінг і економити гроші, але при цьому більшу частину часу Вашому великому сайту доведеться відчувати незручності, які полягатимуть у різних обмеженнях, наприклад:

  • пропускна здатність;
  • оперативна пам'ять;
  • процесорний час і т.д.

"Розміщення великого сайту на віртуальному хостінгу схоже на те, якби слона помістили в клітинку лева."

Безпека сайту

Важливим моментом завжди є безпека. Будь-які проблеми з безпекою у Вашого сайту можуть спричинити втрату клієнтів і зрештою вплинути на імідж Вашої компанії. Коли Ваш сайт розміщений на віртуальному хостінгу, то використовується той самий жорсткий диск, як і інші веб-сайти на цьому сервері. Будь-який шкідливий веб-сайт на цьому жорсткому диску означає те, що Ваш сайт буде схильний до ризиків отримання вірусу теж. З такими проблемами не вдасться зіткнутися при купівлі або оренді виділеного сервера.

Разом із виділеним сервером Ви отримуєте повний адміністративний контроль. Якщо Ви вважаєте, що якась програма уповільнює роботу сервера, то спокійно зможете її замінити іншою. Якщо Ви думаєте, що Вам потрібно більше оперативної пам'яті на сервері, то Ви зможете її збільшити без жодних турбот.

З іншого боку немає жодної свободи, коли отримуєте віртуальний хостінг. Ви повинні ділитися ресурсами з іншими веб-сайтами, не можете самі вибирати конфігурацію обладнання. Не можна буде змінювати операційну систему, програми або встановлювати програми на Ваш вибір.

Висновок

Вибір відповідного хостінгу для веб-сайту є надзвичайно важливим, оскільки він визначає величину успіху на просторах Інтернету. Виділений сервер є чудовим способом, щоб звести нанівець більшість небезпек хостінгових послуг.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: