Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати ssl сертифікат

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Вибір SSL сертифіката для сайту

SSL сертифікат - це спосіб захистити користувачів вашого сайту від несанкціонованого крадіжки їхніх даних. Найчастіше такі сертифікати затребувані інтернет магазинами, сайтами банків та інших ресурсів, що здійснювати онлайн платежі або ж просто дбають про те, щоб інформація про їхніх клієнтів не потрапила до рук зловмисників.

Виділяють три види SSL сертифікатів

 • сертифікати, які підтверджують лише домен, їх найбільш просто отримати. Вони виписуються протягом декількох хвилин після замовлення. Для перевірки використовується лист, який містить посилання клацаючи по якій ви підтверджуєте, що є власником даного доменного імені. Однак вказувати свій контактний емейл слід дуже акуратно. Система приймає тільки емейли створені на тому ж домені, на який ви замовляєте сертифікат, при цьому вказана поштова скринька обов'язково має бути виду: hostmaster@, admin@, webmaster@, administrator@, postmaster@. Якщо ж вказати такого роду емейл у вас немає можливості, то іншим варіантом може бути електронна пошта, яка вказана в цьому домені. Випуск сертифіката здійснюється після того, як у центрі переконалися, що ви дійсно власник цього домену. При цьому жодного уточнення про організацію не проводитись та в сертифікаті такі дані не вказуються;
 • сертифікат з підтвердженням організації — після отримання запиту на реєстрацію сертифіката проводитися перевірка, яка вкаже, чи справді даний домен належить такій організації і чи існує вона. Перевірка може здійснюватися кількома способами:
  1. Обов'язковою перевіркою є наявність назви організації, що є власником домену.
  2. Досить рідко, але все ж таки можуть запитати свідоцтво про державну реєстрацію організації.
  3. Перевірочний дзвінок за вказаним контактним телефоном.
  Після того, як достовірність даних підтверджена буде виписано сертифікат, в якому будуть вказані всі дані про вашу організацію. Варто зазначити, що отримати сертифікат такого виду на приватну особу не вийде.
 • сертифікати з розширеною перевіркою — для отримання необхідно пройти ряд процедур. Сайти мають такий сертифікат підсвічуються в рядку браузера зеленим кольором, це свідчить про найвищий рівень безпеки і як наслідок отримати EV сертифікат найскладніше. Щоб стати власником сертифіката необхідно пройти ретельну перевірку. Насамперед перевіряється чи дійсно належить зазначений домен вашої організації. Потім проводитиметься перевірка самої компанії.

На сьогоднішній день безпека інтернет-проектів стоїть на першому місці. Тому не варто упускати можливість уберегти себе та своїх користувачів від неприємностей. Допоможе в цьому покупка SSL сертифіката.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: