Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Якими бувають SSL сертифікати

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

SSL сертифікат – це електронний документ, який забезпечує безпечне з'єднання, яке передає дані від користувача у зашифрованому форматі. Зрозуміло, що безпечне з'єднання підвищує лояльність користувачів до сайту та підвищує довіру до нього.

На сьогоднішній день можна виділити кілька видів SSL сертифікатів, головною метою яких є:

  • забезпечення безпечного з'єднання клієнт-сервер;
  • довіра до сайту та його власників за рахунок верифікації даних.

Можна виділити два основні види SSL сертифікатів.

Самопідписані сертифікати

Сертифікат можна виписати самостійно в адмін панелі сайту та виконувати свої функції він буде, проте лише в рамках вашого сайту. Тобто інформація шифруватиметься. Проте, їхня головна проблема полягає в тому, що коли інформація передається від сайту користувачу, то користувач бачить вікно помилки, яка попереджає про те, що з'єднання неправильне і є недовірою до цього сайту.

Щоб уникнути такої ситуації найкраще купувати сертифікат, виписаний спеціальним центром сертифікації.

Сертифікати, видані центром сертифікації.

Сертифікати, видані спеціалізованим центром, вважаються більш надійними. Вони також шифрують інформацію, що передається від сайту користувачеві, але при цьому жодних помилок не виникає. Крім того, підвищена довіра виникає завдяки тому, що перш ніж виписати сертифікат центр сертифікації перевіряє інформацію про власника сайту, тобто переконується в достовірності даних і тільки після цього дає сертифікат у користування.

Такий сертифікат може бути різного типу і залежно від цього може перевірятися не тільки власник, а й сама організація, її документи і всі дані.

Якщо ви власник інтернет магазину або корпоративного сайту, який проводить на своєму сайті платежі або зберігає особисту інформацію клієнтів, вам обов'язково необхідно використовувати ssl сертифікат . Він дозволить захистити ваших користувачів та підвищити довіру до вашого ресурсу.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: