Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Причини зробити редизайн сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Коли потрібно робити редизайн сайту?

Не багато хто розуміє навіщо потрібний редизайн сайту. Як правило створення вашого індивідуального макета, ретельне опрацювання кожного компонента вселяє у вас надію, що подібний вид вашого сайту залишиться з вами надовго. З одного боку, це звичайно так. Зрозумілість і простота або просто звичка бачити свій сайт саме таким часом не дозволяє вам зважитися на якісь зміни. Але іноді зробити крок у бік чогось нового просто необхідно. І на це існує низка причин.

Розвиток та зростання компанії

Ваша компанія з роками розвивається, росте, розширюється. На етапі створення вашого першого сайту ви були молоді та недосвідчені, а зараз через 3 або більше року вас дізнаються на ринку, ви розширили свої межі та стали більш затребувані. Натомість розширився і асортимент вашого товару. Звичайно ж, і вашому сайту необхідні оновлення. Доробка вашого контенту, заміна якихось елементів дизайну, а може й повне його оновлення. Цілком можливо, що за ці роки ви могли змінити свою стратегію та поміняти цілі. Навіть зміна ваших корпоративних кольорів повинна стати поштовхом для вас звернути увагу, чи відповідає ваш нинішній стиль тому, що ви надаєте користувачеві в інтернеті. Не варто вводити гостя в оману.

До того ж, якщо ваш сайт значно виріс, можливо є сенс змінити і хостінг. На старому хостінгу вам може бути тісно, або необхідно розширити його можливості. Якщо у вас інтернет магазин і розроблений на базі опенкард, то цілком обґрунтовано буде вибрати open cart хостінг .

Застарілий дизайн

Яким би гарним та унікальним не був дизайн вашого сайту з часом він перестане бути актуальним. І навіть якщо ви не женетеся за модою і хочете зберегти свій індивідуальний стиль, не варто забувати, що будь-які зміни, як правило, позитивно сприймаються користувачем. Очевидно, що підходити до цього питання кардинально не варто.

Сайт не приніс очікуваних результатів

Невдалі попередні рішення дизайну вашого сайту насамперед впливають на його відвідуваність. Тому ще одним приводом для редизайну вашого сайту є погана відвідуваність вашої сторінки в інтернеті. Перевірити її потрібність зовсім не складно. І у разі низьких показників ухвалити рішення про зміну потрібно негайно.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: