Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке CloudLinux

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Що таке CloudLinux

CloudLinux є операційною системою, розробленою американською компанією CloudLinux Inc, яка зараз так само здійснює підтримку цієї ОС. CloudLinux має велику популярність на ринку хостінгу. CloudLinux була заснована на базі ОС CentOS і Red Hat Enterprise Linux, у зв'язку з чим програмне забезпечення, написане для даних ОС, повністю сумісне з CloudLinux. CloudLinux є самостійним комерційним дистрибутивом, розробленим для хостінг-компаній з урахуванням їх потреб, а також потреб користувачів хостінгу.

За допомогою CloudLinux можна виключити ситуації, коли один із користувачів сервера починає споживати велику кількість ресурсів, тим самим уповільнюючи роботу сайтів інших користувачів на сервері або самого сервера. Реалізується це шляхом ізоляції користувачів один від одного, а також системі контролю ресурсів. Завдяки цьому підвищується стабільність сервера та його безпека.

В основі CloudLinux лежить технологія LVE (Lightweight Virtual Environment), що дозволяє розмежовувати ресурси сервера окремо для кожного користувача, завдяки чому стає можливо контролювати ресурси процесора, запобігати створенню навантаження на сервер одним користувачем і швидко виявляти користувачів, що перевищують ліміти сервера.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: