Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Життя домену складається з наступних періодів:

 1. Реєстрація домену на 1-10 років.

  Мінімальний термін реєстрації доменного імені становить 12 місяців. Якщо Ви впевнені у своєму бізнесі та впевнені, що підприємство не змінить свою назву, отже і сайт, Ви можете придбати Домен на більший термін, більшість доменних зон підтримує реєстрацію (продовження) до 10 років.

 2. Закінчення терміну домену (статус Hold – 30 днів).

  Після закінчення терміну дії домену він блокується, а також переходить у статус "Зупинений", у цей період у власника домену є 30 днів, у які він може уникнути штрафних санкцій і продовжити домен за номінальною вартістю своєї зони.

 3. Redemption period (інша назва – Pending Delete Restorable – 30 днів).

  Після закінчення 30 денного терміну після зупинки доменного імені він переходить у статус redemption period, даному стані домен буде ще 30 днів.

  У випадку, якщо власник домену бажає повернути у своє розпорядження, це ім'я на нього будуть накладені штрафні санкції для викупу доменного імені, які в кілька разів (в 3-5 разів) перевищують номінальну вартість поточної доменної зони.

  Ця ситуація має два виходи - це придбати домен зі сплатою штрафу або чекати закінчення redemption period, коли домен буде знову вільний і зареєструвати його за номінальною вартістю, але варто врахувати, що після закінчення терміну домен може купити будь-який бажаючий, який зробить це раніше.

 4. Pending Delete (1-5 днів).

  Термін дії цього періоду триває від 1 до 5 днів, після завершення якого домен буде повністю вилучений. У цьому стані викупити домен неможливо.

 5. Домен у вільному продажу (за звичайною ціною, доки не куплять).

  Після того, як домен звільняється, є спеціальні сервіси, які борються за право першими зареєструвати доменні ім'я, але їх послуги також не безкоштовні.

  Якщо Ваш домен хороший, то він відразу ж буде викуплений цією службою або для себе, або для перепродажу (Вам доведеться за нього платити в 10 разів більше).

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: