Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Поради від експертів "Українського хостінгу" при купівлі домену

Дані поради допоможуть Вам прийняти найкраще рішення при покупці домену.

 1. Виберіть одного з найкращих реєстраторів доменних імен

  Є низка постачальників послуг, які запропонують зареєструвати домен для вас. Проблема в тому, що ці постачальники послуг найчастіше не отримують схвалення ICANN. Це може перешкодити Вам переміщати домен при зміні хостінг-провайдера і не дозволить робити додаткові налаштування.

 2. Зареєструйте ім'я домену терміном 3-5 років

  Якщо Ви зробили вибір та розпочали свій бізнес, то варто зареєструвати свій домен. Під час реєстрації домену на тривалий термін його вартість значно знизиться. Купити домен ua можна терміном до 10 років. Це також позбавить клопоту постійного продовження домену.

 3. Скажіть так при захисті конфіденційної інформації

  Бази даних WHOIS зараз доступні всім. Сьогодні під час реєстрації будь-яка інформація, яку Ви вказуєте, такі як телефон, адреса електронної пошти та ім'я буде видно за замовчуванням. За додаткову плату реєстратор приховуватиме цю інформацію. Це позбавляє великого обсягу спам-листів, телефонних дзвінків і т.д.

 4. Вибирайте новий домен без www

  Зараз все популярнішими стали доменні імена без www через мобільні телефони. Більшості користувачів буде ліньки вводити www, тому вже зараз ми бачимо, що www майже не використовується.

 5. Створити безпечний пароль та зберегти

  Існують страшні історії про людей, крадіжки паролів та викрадення доменів з метою отримання викупу. З таким часто стикаються і через це виникають труднощі. Часто компанії відмовляються відновити доступ телефоном і доведеться це робити через пошту.

 6. Не намагайтеся зареєструвати домен із SEO ключовим словом

  Так, Ви повинні вибрати домен, який буде яскравим і виразним, але він не повинен виглядати як спам. Ваш домен – це ваше обличчя. Переконайтеся, що це щось привабливе, надійне, що описують продукт, який залучатиме аудиторію протягом багатьох років.

 7. Отримайте сертифікат HTTPS

  Це може бути зроблено через реєстратора або хостінгову компанію. Для того, щоб використовувати переваги сертифіката HTTPS, потрібно створити сайт, який буде використовувати SSL або TLS.

 8. Зареєструйте одне доменне ім'я на сайті, а не 10 або 20

  Не варто стикатися з проблемами реєстрації кількох доменних імен. Це не те, куди треба витратити всі свої бюджетні кошти на ранніх етапах розвитку сайту. Коли сайт стане популярнішим і сформується велика база аудиторії, тоді реєстрація кількох доменних імен буде мати сенс.

 9. Створити кілька сторінок на сайті сьогодні, а не чекати 6 місяців

  Не варто чекати кілька місяців після створення домену. Необхідно відразу створити веб-сайт хоча б на одну сторінку з інформацією про фірму, контактними даними, кількома зображеннями.

 10. Не витрачайте занадто багато

  Ціни на доменні імена дуже сильно змінюються. Багато хороших доменів вже зайняті і коштують величезних грошей. Якщо Ваша компанія має багато грошей, то це не стане проблемою, але якщо Ви володієте малим бізнесом, то до цього питання варто підійти відповідально.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: