Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке аукціон доменних імен

Аукціон доменних імен був створений для спрощення процесу купівлі та продажу вже зареєстрованих доменних імен. Аукціон надає компаніям та фізичним особам право на купівлю раніше зареєстрованого кимось домену, що відповідає їх запитам. Завдяки аукціону доменних імен не потрібно чекати до тих пір, поки поточний власник домену втратить права на нього і Ви зможете купити домен, який Ви хотіли б отримати.

Аукціон дозволяє реєстраторам доменних імен виставляти на продаж вільні домени , а користувачам - здійснювати пошук великої кількості доменних імен, які були виставлені на продаж їх власниками, а також робити ставки на ті імена, які вони хотіли б придбати. Правила аукціону є стандартними. Перемагає що чия ставка була вищою. Варто зазначити, що чим доменне ім'я популярніше, тим більше воно коштуватиме.

Дуже важливо при покупці доменного імені переконатися, що угода буде безпечною. Покупці та продавці можуть скористатися послугами третьої сторони, яка зможе захистити обидві сторони від непередбачених обставин.

Одна з переваг реєстрації доменних імен у компанії "Український хостінг" | UH.ua є те, що гарантом проведення угоди в цьому випадку буде наша компанія.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: