Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Важливість продовження домену

Важливість продовження доменного імені заздалегідь дуже велика, оскільки це може заощадити чималі кошти, і, що найважливіше, Ваш час і нерви. Купуючи доменне ім'я, обов'язково запам'ятайте дату його реєстрації, і занесіть нагадування про термін його закінчення будь-якого інформаційного пристрою.

Автоматичні повідомлення про закінчення домену

Зрозуміло, хороша хостінгова компанія (наприклад наша :) завчасно надішле Вам повідомлення про термін закінчення домену, але бувають ситуації, коли такі повідомлення не доходять:

  • Ви могли помилитись - вказати неправильну пошту;
  • Ваша поштова адреса або телефон за цей час могли змінитися, тим самим блокують для себе отримання важливої інформації;
  • у Вас може спрацювати система антиспам.

У разі пп.1-2 обов'язково зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас способом, і повідомте нам Ваші нові контактні дані.

При реєстрації та продовженні домену пам'ятайте:

Для того, щоб мінімізувати можливу шкоду від усього вищесказаного, дотримуйтесь при реєстрації та продовженні домену наступних кроків:

  • По можливості реєструйте домен на максимально можливий термін.
  • Заздалегідь продовжуйте домен. Неоплативши домен вчасно Ви можете зіткнутися з тим, що вам доведеться сплачувати штраф (у 10-кратному розмірі від вартості домену), або взагалі його втратити.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: