Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

9 порад щодо вибору доменного імені

Наступні поради допоможуть Вам вигадати хороше доменне ім'я.

  1. Придумайте 5 ключових слів

    Коли вперше починаєте вигадувати доменне ім'я, потрібно вибрати кілька ключових фраз або слів, які найкраще описують Ваш сайт. Після того, як у Вас з'явився список цих слів, можна починати поєднувати їх один з одним або додавати суфікси до префіксів.

  2. Зробіть домен унікальним

    Дати ім'я сайту, яке схоже на ім'я вже популярного сайту, стане катастрофою. Таким чином, не варто трохи видозмінювати вже існуючі імена.

  3. Виберіть ім'я, що легко друкується.

    Якщо ім'я вимагає значної уваги при його наборі через складну орфографію, довжину або використання слів, що незапам'ятовуються, то Ви втратили більшу частину трафіку і відвідувачів.

  4. Зробіть домен таким, що легко запам'ятовується

    Назва повинна бути легко запам'ятовується, щоб клієнти змогли розповісти про Вас своїм друзям. Також це величезна перевага для просування сайту у пошукових системах.

  5. Робіть домен якнайкоротше

    Саме короткі доменні імена легко запам'ятати та легко друкувати (дивіться попередні 2 правила).

  6. Виберіть правильну доменну зону

    Якщо аудиторія Вашого сайту – Україна, то найбільш правильним рішенням буде купити домен ua , com.ua, або відповідний місту аудиторії міському домену (kiev.ua, odessa.ua тощо). Погодьтеся, що користувач з України, який хоче щось купити на сайті, з більшою ймовірністю зайде на сайт. на сайті йому це щось потрібно ще доставити до себе додому :)

  7. Зв'яжіть назву домену із вмістом сайту

    Коли хтось чує про Ваше доменне ім'я вперше, він повинен миттєво і точно вгадати тип контенту, який може бути знайдений там.

  8. Уникайте порушень торгової марки

    Це помилка, яка не відбувається часто, але може поставити хрест на Вашій компанії.

  9. Не використовуйте дефіси та номери

    Як дефіси, так і номери ускладнюють вимову імені в усній формі, а також ускладнюють запам'ятовування. Вони також погано корелюють із рейтингами, брендами та трафіком.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: