Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як делегувати домен?

Делегування – це передача прав використання доменного імені від одного сервера іншому. Технічно це здійснюється вказівкою DNS серверів доменного імені, для цього змінюються записи NS. Щоб здійснити перенаправлення домену на новий сервер, необхідно створити новий запис із зазначенням NS нового сервера.

Коли делегування домену не можливе?

У разі коли термін реєстрації домену спливає відбувається його блокування. У період блокування відбувається видалення цього домену з реєстру. Після закінчення терміну реєстрації доменне ім'я не підлягає будь-яким змінам, у тому числі і не може бути перенаправлено на інший сервер.

Скільки часу займає делегування?

Якщо говорити про технічний бік цього питання, то в середньому процедура делегування не займає більше 12 годин. Однак, якщо перенесення домену відбувається на сервер, який знаходиться в іншій країні, то цей процес може затягтися і в окремих випадках може досягати до 3 діб.

Як дізнатися чи делегований домен?

За допомогою сервісу Whois можна дізнатися будь-які дані про доменне ім'я в тому числі і інформацію про його делегування.

Процедура делегування домену здійснюється досить просто, її можна зробити як самому, так і попросити допомоги у технічної підтримки вашого хостера.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: