Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Захищений хостінг для сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Захищений хостінг

Питання безпеки завжди гостро стоїть у мережі інтернет. Велика кількість шахраїв і простих недоброзичливців наражають на небезпеку не тільки гостей сайту, але і самих власників ресурсів. Щоб уберегтися від їхніх нападок доводиться витрачати чимало коштів на так зване "посилення" безпеки свого сайту. Одні власники користуються стандартними методами, інші шукають які зможуть максимально убезпечити сайт від рук шкідників.

Спеціально для таких користувачів пропонуються хостінги з особливим захистом. Чим вони відрізняються від звичайного, варто розібратися.

  1. Захист від вірусів Насамперед такий хостінг забезпечує повний захист від злому та попадання вірусів. Якими шляхами це здійснюється і як це відбувається, врятували вам хтось докладно розповість, тому доводиться вірити на слово.
  2. Ізоляції сайту. Захищений хостінг передбачає розміщення вашого сайту окремо від інших проектів, що значно знижує ризики потрапити, наприклад, під ddos-атаку , що може бути спрямована навіть не на вас, а просто на сайт, що розміщений з вами на одному хостінгу.
  3. Резервне копіювання. Здавалося б нічого нового, але тут воно робиться набагато частіше і можна відновити дані як старі так і ще свіжі зроблені буквально годину тому. Зберігаються ці дані на окремому сервері, що також додає надійності їх зберігання.
  4. Перевірка сайту Постійна перевірка сайту допомагає оперативно визначити якісь втручання або наявність вірусів. Не секрет. що чим частіше відбувається перевірки, тим менше шкоди принесе вірус вашому сайту, адже він виявиться вкрай швидко.
  5. Технічна підтримка. Як правило, відповідальною за роботу вашого сайту буде окрема людина, яка завжди смакує останні події на сайті, знає коли робилося останнє оновлення і готовий допомогти вам у будь-який час.

Здавалося б хостінг сайту із захистом має одні переваги, але не варто забувати про недоліки. Єдиним, але досить вагомим недоліком є його ціна. Коштує такий хостінг у кілька разів дорожчий за звичайний. Тому вибирати захищений хостінг або звичайний вирішувати тільки вам.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: