Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени
домен, доменне ім'я, кеш, айпі

Способи дізнатися, кому належить доменне ім'я?

Купуючи домен, користувач часто стикається з ризиком бути ошуканим. Для того, щоб не потрапити в руки до шахраїв варто перестрахуватися. Як правило саме для цих цілей, а не заради задоволення своєї цікавості, користувачів хоче дізнатися інформацію про домен. Як правило, дізнаються таку інформацію, як до покупки домену так і після.

Одним із варіантів отримання бажаної інформації є перегляд кешованих сторінок вибраного вами сайту. Однак, таких сторінок може бути безліч, а потрібної інформації вам так і не вдасться знайти.

В інтернеті є безліч сайтів для отримання такої інформації. Найпопулярніший із них сервіс whois. Даний сервіс дозволяє дізнатися потрібні дані в лічені хвилини, до того ж якщо вам не вдається стати власником інформації з першого разу, у сервіс whois є кілька варіацій і можливо один з них стане вам помічником.

Якщо визначити домен не вдається, можна скористатися визначенням домену за допомогою айпи адреси. Існують сервіси, які дозволяють дізнатися інформацію саме таким шляхом. Наприклад той самий сервіс whois.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: