Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Хто такі кіберсквотери?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Хто такі кіберсквотери і чим вони займаються?

Кіберсквотери — це люди, що реєструють домен з метою їхнього перепродажу.

Як відомо, домен не можна купити, його можна лише зареєструвати на певний термін і потім продовжувати його оплачуючи необхідну суму. Якщо продовжити домен ви не встигли, після звільнення домену його може зареєструвати будь-який користувач. Послугу реєстрації або продовження домену здійснює компанія-реєстратор. Однак перепродавати або передавати домен у користування іншим особам можна і це є так званим вторинним ринком.

Найбільш цінними та затребуваними є домени другого рівня. Особливою популярністю користуються домени у зоні .com. Поєднання букв з яких складено домен має особливе значення. Наприклад використання ключових слів відразу піднімає ціну домену в рази. Не набагато меншу цінність мають домени, що складаються з трьох літер. Такі домени легко запам'ятати, але, на жаль, комбінація букв обмежена і знайти або підібрати необхідний короткий домен досить складно.

На сьогоднішній день мережа інтернет має широку популярність. Щодня з'являються сотні сайтів, які потребують свого унікального доменного імені. Мати красиве ім'я, що продає, хочеться кожному, але на жаль, в більшості випадків такі імена вже зайняті і в них можна лише купити існуючих власників.

Такий продаж доменних імен і займаються кіберсквотери. Вони реєструють велику кількість популярних доменів у різних доменних зонах, а потім здійснюють їх продаж за значно вищою вартістю, ніж у реєстратора. Людині, якій необхідний такий домен не залишається вибору, і він змушений купити його за завищеною ціною.

Варто пам'ятати, що перш ніж переплачувати гроші за як вам здається хороший домен , можна розглянути й інші варіанти. Наприклад, перевірити чи не зайнятий цей домен в іншій доменній зоні. Так домен hotel.ua може бути зайнятий, а от hotel.biz.ua цілком можливо може бути вільний. Купити домен може бути великою проблемою. Але використовуючи свою уяву і розглянувши можливі варіанти, ви зможете знайти відповідний домен.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: