Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке абузостійкий хостінг?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Абузостійкий хостінг: кому він потрібний

Для більшості сучасних користувачів параметр абузостійкості хостінгу не є важливим. Однак, розібратися в тому, що він собою представляє варто.

Абуза – це скарга на сайт. Сучасні інтернет проекти мають різні спрямованості і часом доводиться стикатися з непорядними власниками сайтів, що розміщують на своїх інтернет ресурсах інформацію, що порушує інтелектуальну власність, здійснює шахрайські дії або ж поширює віруси. Щоб знизити ризик потрапляння в пастку шахраїв або вберегти свій комп'ютер від вірусів, користувачі подають скарги на такі ресурси. Ці скарги розглядаються безпосередньо хостером, який має такий сайт на своїх серверах. Хороша хостінгова компанія завжди вчасно реагує на сигнал, внаслідок чого сайт зловмисників буде забанен.

Але варто зазначити, що існують хостінги, які не вживають жодних заходів після отримання такої скарги. Саме такий хостінг і називається абузостійким.

Абузостійкий хостінг - це хостінг, на якому можна розмістити абсолютно будь-які матеріали. Вартість такої послуги перевищує вартість звичайного хостінгу у декілька разів. Надають такий хостінг компанії, що знаходяться в інших країнах, наприклад, Китай або Голландія.

Однак, варто зазначити, що послуги абузостійкості не мають попиту у користувачів, що ведуть чесний бізнес. Клієнтами таких хостерів є сайти, які не можуть розташовуватись на звичайних хостінгах та змушені шукати місце на закордонних.

Використовувати абузостійкі хостінги завжди ризиковано. Адже ризик потрапити на шахраїв такий же великий.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: