Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Кіберсквотинг. Як захиститись?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як захиститися від кіберсквотингу?

Кіберсквотингом називають реєстрацію доменних імен , що містять у своїй адресі назву компаній, товарів та інших відомих речей, з метою подальшого перепродажу таких доменних імен компаніям, що зацікавилися. Однак деякі кіберсквотери є зловмисниками і реєструють доменні імена, схожі за назвою з реальними сайтами, щоб у майбутньому розповсюджувати шкідливе програмне забезпечення з сайтів на таких доменах, або ж використовувати сайт з метою отримання конфіденційної інформації ошуканих відвідувачів, які вважають, що вони знаходяться на реальному сайті банку або іншої організації, на якій необхідна вказівка конфіденційної інформації. Нижче наведено рекомендації про захист від попадання на подібні сайти.

  • За бажанням відвідати певний сайт, рекомендується вводити URL-адресу сайту вручну, а не переходити на цей сайт за посиланням.
  • Після введення URL-адреси необхідно перевірити його правильність, тому URL-адреса з помилкою може вести на сайт зловмисника.
  • Не відкривайте підозрілі листи, а також не переходьте за посиланнями, що містяться в цих листах.
  • Слідкуйте за безпекою комп'ютера, регулярно оновлюючи операційну систему та встановлене програмне забезпечення.
  • Використовуйте антивіруси. Більшість антивірусів містить брандмауер, сканер електронної пошти, фільтр спаму, а також захист від фішингу.

Дотримання зазначених рекомендацій допоможе захиститися від кіберсквотерів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: