Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Помилки, які допускаються при редизайні сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Основні помилки редизайну сайту

Причинами для редизайну може стати низка факторів. Це і розвиток компанії, бажання вдосконалити старий дизайн, бажання наслідувати моду і т.д. Найчастіше на редизайн власник сайту покладає великі надії. Вважає, що цього разу все точно вийде і подібна зміна іміджу принесе йому невимовний прибуток. Очікуючи блискавичних результатів, часом власник сайту не отримує нічого. У чому полягають основні помилки редизайну і чи він хороший?

Відмовлятися від редизайну не можна. Він, безперечно, має бути, але підходити до нього потрібно всією обережністю.

  1. Важливо чітко розуміти, з якою метою ви проводите редизайн свого сайту. Старий дизайн застарілий? Чи змінилися ідеї компанії? Ви сумніваєтеся у актуальності старого дизайну? Або можливо вам просто так захотілося. Не можна робити редизайн заради редизайну. Така зміна іміджу не піде на руку ні вам не користувачеві. Завжди потрібно чітко знати, що ви хочете змінити та з якою метою. Ваше бажання поекспериментувати може не сподобається вашим користувачам, внаслідок чого ви втратите свою аудиторію.
  2. До редизайну потрібно підходити серйозно. Не уникайте думки співробітників вашої компанії. Знайдіть проблему, а краще складіть список проблем чи факторів, які ви вважаєте невдалими. Обговоріть з розробником варіанти вирішення цих проблем і потім починайте редизайн. Якщо вам здається, що знаходити нові помилки в роботі вашого сайту можна буде на півдорозі створення вже нового дизайну, то ви помиляєтесь. Розробнику важливо спочатку розуміти чого ви хочете досягти. Щоразу вносячи свої пропозиції ви просто зб'єте його з пантелику і остаточно заплутаєте. Не виключайте можливості того, що врешті-решт йому просто доведеться починати все з нуля. До того від того, що ви хочете продати, буде залежати який хостінг ви виберете. Можливо після редизайну стане актуальна оренда сервера
  3. Редизайн не означає повністю зміна дизайну та заміна функціоналу. Редизайн - це шанс зробити ваш сайт кращим і зручнішим. Редизайн має збільшувати ефективність вашого сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: