Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Редизайн сайту чи створити новий сайт?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Створити новий сайт чи зробити редизайн старого?

Важко відповісти що все ж таки краще створити новий сайт або ж зробити редизайн старого. І в першому і в другому випадку є низка плюсів та мінусів, які варто врахувати при ухваленні свого рішення.

Редизайн сайту - це можливість зберегти свої позиції в пошукових запитах, але при цьому виглядати по-новому. Редизайн – це спосіб врахувати минулі недоліки та зробити свій сайт зручнішим та практичнішим.

Створення нового сайту потрібне тим, хто вирішив почати все з нуля. При цьому варто враховувати, що домагатися колишніх позицій доведеться з самого початку. Створення нового сайту підійде компаніям, які повністю змінили свою стратегію і тепер не мають нічого спільного з тим минулим «я». Поштовхом для створення нового сайту може послужити і об'ємні зміни вже наявного сайту. Повна його реконструкція, заміна не лише деяких елементів, а опрацювання його чи не з нуля. Оновлення або створення нової структури сайту може повести за собою зміну тарифного плану, або виду хостінгу. Наприклад, якщо раніше у вас був хостінг wordpress , то після реконструкції вам може знадобитися більш серйозний варіант. Все це досить затратно і може не сподобається користувачам, що звикла до іншого образу вашого сайту. Зрозуміло рано чи пізно станеться звикання і до такого стилю, але часом буває простіше створити новий сайт, ніж намагатися впровадити нові технології в старий.

Вибираючи спосіб оновлення або реконструкції свого сайту важливо визначити які завдання ви ставите і чого хочете досягти і тільки від цього залежатиме наскільки продуктивним буде той чи інший вид оновлення.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: