Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Переваги поетапного редизайну сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чому варто робити поетапний редизайн сайту?

Редизайн сайту може бути болючим, особливо якщо не дає власнику сайту належного результату. Щоб уникнути подібних прикростей можна проводити редизайн поступово. У такому вигляді редизайну є свої переваги і в більшості випадків саме так рекомендується вносити зміни до свого сайту, якщо, звичайно, ви не маєте наміру кардинально все змінити і здивувати користувача вихідним результатом.

Реакція користувачів

Ви ніколи не знаєте, як ваші відвідувачі віднесуться до тієї чи іншої зміни. Використовуючи покроковий редизайн, ви несете мінімум ризиків. Поступово змінюючи елементи або структуру, ви зберігаєте схильність користувачів саме до свого сайту. Одна незначна зміна не так сильно впадає в очі і не викликає такого глибокого відторгнення, ніж різка зміна всього функціоналу сайту, що полюбився. Користувач досить швидко звикне до нововведення, а ви зможете приступити до наступного кроку поступово реалізуючи свої плани.

Аналіз внесених змін

У свою чергу поступово змінюючи щось у своєму сайті, ви можете спостерігати за тим, як змінюється його відвідуваність і чи приносять ці зміни користь. Куди простіше відмовитися від якогось новомодного рішення, ніж відмовитися від оновленого дизайну. Аналізуючи ті чи інші зміни, ви зможете підлаштуватися під підправити свою нову концепцію. До того ж на стадії поетапного редизайну значно простіше виправляти помилки.

Мінімальні витрати часу

Повний редизайн сайту може зайняти багато часу. Зміна дизайну, структури, нове наповнення, можлива заміна хостінгу. Дуже часто вчасно редизайни намагаються оновити максимально все. Деякі замість початкового windows хостінгу вибирають виділені сервери. Однак не всі користувачі зможуть дочекатися вашого сайту з реконструкції. Покроковий редизайн повністю видаляє ці ризики.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: