Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Сервера для Node.js

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Node.js

У розробці програмного забезпечення Node.js - це крос-платформне середовище для розробки веб-додатків на стороні сервера з відкритим кодом.

Node.js дозволяє створювати веб-сервера та мережеві інструменти, використовуючи JavaScript та колекцію модулів, які обробляють різноманітні функціональні можливості ядра. Модулі призначені для файлової системи введення/виведення, мережевих протоколів (DNS, HTTP, TCP, TLS/SSL, UDP), двійкових даних, криптографічних функцій, потоків даних та інших основних функцій. Node.js використовує API для розробки, щоб зменшити складність написання серверних програм.

Це середовище може працювати на різних платформах, таких як Mac OS X, Microsoft Windows, Unix. Програми можуть бути написані на CoffeeScript (альтернатива JavaScript), Dart або Microsoft TypeScript або будь-яку іншу мову, яку можна компілювати JavaScript.

Швидкий старт

Node.js підтримується на всіх планах VPS та оренди виділених серверів "Українського хостінгу". Для початку роботи з Node.js просто замовте nodejs server від нашої компанії. Після оплати сервера або VPS Вам будуть надіслані всі необхідні доступи і Ви зможете встановити Node.js самі, або попросити нас, щоб Node.js був встановлений нашою службою підтримки.

Цікаво знати

Хоча Node.js не є фреймворком JavaScript, але багато його основних модулів написані на JavaScript, і розробники можуть створювати нові модулі використовуючи JavaScript. Середовище виконання інтерпретує JavaScript, використовуючи двигун V8 JavaScript Google.

Node.js має подієво-орієнтовану архітектуру, яка підтримує асинхронне введення та виведення. Ці конструктивні варіанти спрямовані на оптимізацію пропускної спроможності та масштабованості у веб-додатках з великою кількістю операцій вводу/виводу, а також у режимі реального часу (наприклад, у режимі реального часу комунікаційних програм та браузерних ігор).

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: