Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Необхідність заставної сторінки сайту

Часто вперше відвідуючи сайт, вас на вході зустрічає заставна сторінка. Чи варто робити таку сторінку і яку роль вона грає ми зараз і поговоримо.

Якщо скласти таблицю плюсів і мінусів, то негативних характеристик у такої сторінки значно більше, ніж позитивних.

Перед великою сторінкою, як правило, ставиться кілька завдань: надати право вибору, зацікавити або показати користувачеві, що його чекає далі. Використання великих сторінок виправдано наприклад на промо-сайтах. Як правило, такі сторінки виконуються в стилі флеш-анімацій або відеороликів, інформативність яких для пошукових систем не просто низька, а часто дорівнює нулю.

Найчастіше наявність великої сторінки дратує користувача і викликає належного інтересу. Гість, що приходить на ваш сайт, намагається якнайшвидше перейти на головну сторінку сайту, а у разі зайвої нав'язливості і в усі залишає його.

Доречною така сторінка буде у випадках, коли ви надаєте людині вибір (наприклад, якою мовою ви хочете переглядати сторінку), попереджаєте її про ваш контент або обмеження. Розміщення даних на такій сторінці має бути не тільки красивим, щоб залучити та зацікавити користувача, а й максимально інформативним. Слід гостро обґрунтувати наявність на вашому сайті подібної сторінки і якщо потреби в ній як такої немає, то й вдаватися до таких засобів не варто.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: