Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Сайт або особиста сторінка у фейсбук

Важливість присутності вашої компанії в Інтернеті павутиння незаперечна. Однак зустрічаючи чергові труднощі, користувач часто сумнівається у виборі особистого рекламного майданчика. Для когось створення сайту не посильне завдання, а для когось ведення власної сторінки у фейсбук здається звичайним витрачанням часу.

Використання того чи іншого рекламного майданчика цілком виправдане і дає свої результати. Фейсбук допомагає охопити саме цікаву для вас аудиторію, зрозуміти її потреби і привернути увагу завжди новими та свіжими новинами, товарами та іншим контентом. Але поряд із значною користю не варто забувати і про ризики.

Особистий сайт все ж таки куди надійніше і функціональніше простий сторінці соц.мережі. Залучаючи аудиторію через фейсбук, не забувайте всіляко орієнтувати її на візит вашого сайту. Надійність та безпека ваших даних завжди має стояти на першому місці. Але не можна бути впевненим у надійності сайту власником якого ви не є. Зміна правил або політики конфіденційності соціальної мережі відразу принесе свої плоди, під які вам можливо побудуватися і не вийде.

Особистий сайт завжди знаходиться у вашому розпорядженні. І проблеми, що виникають при його функціонуванні, завжди залежать від вас.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: