Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як додати сайт до індексації пошукових систем?

Для тих, хто веде бізнес через інтернет-сайт є прибутковим джерелом доходу. Чималу частину відвідувачів власник сайту отримує із пошукових систем. Однак для отримання трафіку з мережі необхідно щоб ваш сайт був проіндексований пошуковою системою. Без індексації ваш сайт не зможе стати повною мірою прибутковим та прибутковим.

Індексація сайту - це процес аналізу вашого сайту пошуковим роботом і подальше зарахування його до бази пошуку. Повна індексація вашого сайту необхідна для того, щоб ваш ресурс розвивався і приносив прибуток. Індексація сайту може тривати як кілька днів, так і кілька тижнів. Все залежить від того, як бот часто бот пошукової системи відвідує ваш інтернет проект.

Існує два способи влучення вашого сайту в індекс:

  1. Ви, як власник сайту, можете не робити жодних рішень і просто чекати поки ваш сайт з'явиться в пошукових системах. Як мовилося раніше процес може затягтися. Тому найкраще зареєструвати сайт у каталогах. Наявність посилань на ваш ресурс з інших сайтів це маячок і завдяки ним ваш проект буде знайдено пошуковими роботами. Для того, щоб отримати посилання на свій проект, достатньо зареєструвати його в декількох відвідуваних каталогах.
  2. Другий спосіб полягає в ручному введенні сайту в пошукові системи. Для того, щоб це зробити необхідно заповнити певну форму. Однак, необхідно розуміти, що введення сайту вручну не гарантує миттєву появу сайту в індексі. У будь-якому випадку відбувається мацерація, яка може тривати від 3 днів за тиждень, а часом і більше.

Індексація сайту — це процес, без якого неможливо існування жодного повноцінного ресурсу. Вводячи запит у пошуковій системі перед користувачем відкривається безліч посилань. Саме для того, щоб потрапити в пошукову видачу, необхідно дочекатися індексації вашого сайту. Чекати чи прискорити процес зручним для вас способом вибирати вам.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: