Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні критерії оцінки сайту

Провести оцінку свого чи будь-якого іншого сайту вкрай корисно. Але робити подібні оцінки потрібно не за принципом «подобається» чи «не подобається», а з урахуванням основних критеріїв.

Основним критерієм в оцінці сайту є його видимість пошуковими системами. Погодьтеся, якщо ваш сайт не потрапляє в пошукову видачу за тим чи іншим запитом, то користі від подібного сайту вкрай мало. Саме тому цей критерій стоїть на першому місці.

Не мало важливим є зручність та простота вашого сайту. Якщо знайти сайт вдалося, то тепер потрібно утримати на ньому відвідувача. Для цього варто звернути увагу, як швидко можна знайти інформацію на вашому сайті, доступною мовою вона викладена і чи не вимагає функціонал вашого сайту значних доробок.

Не варто забувати і про дизайн. Перебування користувача на вашому сайті має бути комфортним. А для цього вам потрібний сучасний, приємний, легкий дизайн. Варто пам'ятати, що гарний дизайн від поганого відрізнити не складно. А сам дизайн у жодному разі не повинен перешкоджати комфортному знаходженню гостя на сайті. Дизайн не повинен бути перевантаженим та надто важким. Це вплине на перший та другий пункт критеріїв оцінки вашого сайту. Краще віддати перевагу мінімалізму, ніж злякати користувача часом завантаження сторінок.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: