Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи впливає хостінг на видачу пошуку?

Якщо хостінг працює добре, це ніяк не впливає на видачу в пошуку, а от якщо погано, то сайт почне дуже сильно втрачати позиції. Для розуміння того як впливає хостінг на позицію сайту в пошуку, потрібно розглянути детальніше те, як працює пошуковий робот.

Пошуковий робот - це програма пошукової системи, що спеціалізується на тому, щоб заносити в базу (індексувати) сайти знайдені при пошуку.

Цей робот має вигляд програми браузерного типу і ця програма постійно займається аналізом та скануванням Інтернету. Вона відвідує всі відомі сайти, здійснює перехід сайтами, за різними посиланнями. Коли новий ресурс виявлено, він заноситься до бази даних пошукової системи. Робот фіксує всі оновлення на сайтах і їх також постійно індексує.

Якщо ж робот заходить на сайт, який не працює, або працює повільно, то пошуковий робот може застосувати знижувальні коефіцієнти до видачі сайту в пошуку. Крім того, якщо роботу не вдається проіндексувати сторінку, то у неї залишається стара дата індексація, і конкуренти, проіндексовані пізніше за вас, можуть почати показуватися вище.

Таким чином, якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт займав високі позиції у видачі, то він має бути завжди доступним для пошукових роботів.

На видачу у пошуку впливають:

  1. Надійність хостінгу, що виражається у безперервному часі роботи та називається up-time. Чим вище up-time хостінгу, тим краще сайт індексуватиметься і тим вищі будуть його позиції в пошуку.
  2. Швидкість роботи сайту, яка залежить від хостера, так і від того, на чому і як написаний сам сайт.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: