Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Коли ви маєте оновити свій хостінг-план?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Коли ви маєте оновити свій тариф хостінгу

З часом обраного раніше хостінг-плану може стати недостатньо для нормального функціонування сайту на ньому і доводиться приймати рішення про зміну хостінг-плану. Нижче наведено основні причини, через які клієнти хостінгу змінюють хостінг-план на вищий.

У більшості випадків рішення перейти на більш високий хостінг-план приймається через брак дискового простору, тому що в ході розвитку сайту на ньому з'являється все більше контенту, що в певний момент може призвести до перевищення ліміту дискового простору та некоректної роботи сайту через цього.

Також про зміну хостінг-плану слід задуматися у разі, коли сайт починає перевищувати ліміти за виділеними для хостінг-плану ресурсами, такими як оперативна пам'ять, використання процесора і т.д. Подібне перевищення лімітів зазвичай пов'язане із встановленням на сайт додаткових модулів та плагінів, а також збільшенням відвідуваності сайту.

Крім цього на хостінг-планах зазвичай існують обмеження на кількість доменних імен, баз даних, поштових доменів, що додаються для сайту. При подібних обмеженнях, якщо на хостінгу необхідно додати другий сайт з окремим доменним ім'ям, але існуючий хостінг-план дозволяє додати тільки одне доменне ім'я для сайту, доводиться переходити на більш високий хостінг-план.

На деяких хостінгах для хостінг-планів існують обмеження щодо трафіку, яких може стати недостатньо при збільшенні відвідуваності сайту, у зв'язку з чим доводиться переходити на інший хостінг-план, в якому ліміт з трафіку більше.

Виходячи з перерахованого вище можна підкреслити, що оновити свій хостінг-план слід тоді, коли лімітів, що виділяються на існуючому хостінг-плані, стає недостатньо.

Див. також:

Коли ви маєте оновити свій хостінг-план?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: