Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Від чого залежить швидкість завантаження сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як збільшити швидкість завантаження сайту

Швидкість завантаження сайту дуже важлива, тому що впливає на видачу сайту в пошукових системах, а так само кількість відвідувачів сайту, тому що не кожен відвідувач готовий довго чекати завантаження сторінки сайту. На швидкість завантаження сторінок сайту впливають безліч факторів, основні з яких наведені нижче:

  1. Розмір сторінки, що завантажується. Сторінка з текстовою інформацією та кількома невеликими зображеннями буде завантажуватись значно швидше, ніж сторінка з галереєю, на якій знаходиться безліч зображень високої роздільної здатності. Крім цього розмір сторінки можуть збільшувати різні графічні елементи, а також аудіо та відео контент.

  2. Неоптимізовані запити до бази даних. Згодом до бази даних сайту додається все більша кількість інформації, що в свою чергу призводить до зниження швидкості отримання інформації з бази даних, тому що при надходженні запиту до бази даних потрібно перевіряти дедалі більшу кількість таблиць на збіг з інформацією в запиті.

  3. Помилки у коді сайту. Код сторінки сайту може містити помилки або бути неоптимізованим, що в свою чергу призводить до витрат часу на виконання коду.

  4. Нестача ресурсів. На хостигах існують обмеження на використання ресурсів сервера, таких як оперативна пам'ять, кількість процесів і.т.д, у зв'язку з чим у певне виділення ресурсів для сайту може стати недостатньо і на виконання завдань сайт витрачатиме більше часу.

  5. Шкідливий код. У разі отримання зловмисником доступу до сайту, шляхом крадіжки паролів або знаходження вразливостей у коді сайту, зловмисник може використовувати сайт для атаки інших ресурсів, розсилки спаму, фішингу тощо, що у свою чергу призводить до збільшення споживання ресурсів сервера та уповільнення роботи сайту.

  6. Враховуючи все вищезгадане, при виявленні низької швидкості завантаження сайту, рекомендується вживати заходів щодо оптимізації шаблону сайту, графічних елементів, аудіо та відео, перевіряти код сайту на наявність помилок та швидкість його виконання, оптимізувати запити до бази даних, відстежувати споживання ресурсів, а також стежити за безпекою сайту.

Див. також:

Від чого залежить швидкість завантаження сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: