Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як увімкнути режим DEBUG у CMS

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як увімкнути режим DEBUG у CMS

При використанні CMS, ви можете зіткнутися з виникненням помилок на сайті під час оновлення CMS, встановлення нових модулів, плагінів тощо. Найбільш поширеною наслідком виникнення помилок у коді є білий екран на сайті. У разі виникнення подібних ситуацій, ви можете увімкнути режим налагодження, який дозволяє переглядати помилки, що виникли на сайті, що у 99% випадків допомагає усунути проблему. Нижче наведено опис того, як включити ражим налагодження в популярних CMS.

Щоб увімкнути режим налагодження в CMS WordPress, необхідно виконати такі дії:
Відкрити файл wp-config.php та знайти в ньому директиву define('WP_DEBUG', false), в якій замінити значення "false" на "true", після чого зберегти зміни.

Щоб увімкнути режим налагодження в CMS Prestashop, необхідно виконати такі дії:
Відкрити файл defines.inc.php та знайти в ньому директиву define('_PS_MODE_DEV_', false), в якій замінити значення "false" на "true", після чого зберегти зміни.

Щоб увімкнути режим налагодження в CMS Joomla, необхідно виконати такі дії:
Відкрити файл configuration.php і знайти директиву public $debug = '0';public $debug_lang = '0', в якій замінити значення "0" на "1", після чого зберегти зміни.

Щоб увімкнути режим налагодження в CMS Drupal, необхідно виконати такі дії:
Відкрити файл sites/default/settings.php і додати до нього директиву $config['system.logging']['error_level'] = 'verbose' , після чого зберегти зміни.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: