Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

9 найпопулярніших плагінів WordPress для 2020 року

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

9 найпопулярніших плагінів WordPress для 2020 року

На сьогоднішній день CMS WordPress є однією з найпопулярніших CMS . Причина такої популярності пов'язана з великою кількістю плагінів, що розширюють функціонал сайту. Однак наявність великої кількості плагінів, деякі з яких виконують схожі завдання, може утруднити вибір відповідного. Нижче наведено список найбільш популярних у 2019 році плагінів для CMS WordPress:

WooCommerce є плагіном електронної комерції, що дозволяє реалізувати на своєму сайті інтернет магазин для продажу фізичних та електронних товарів.

Yoast SEO було розроблено з метою спрощення публікації на своєму сайті якісного контенту, оптимізованого для пошукових систем.

W3 Total Cache допомагає прискорити роботу сайту при повторному відвідуванні, за рахунок збереження частини інформації на комп'ютері відвідувача.

Jetpack допомагає збільшити відвідуваність сайту, покращити захист сайту, стежити за продуктивністю сайту, а також має багато іншого функціоналу.

Keyy Two Factor Authentication є плагіном для реалізації на сайті двофакторної аутентифікації для підтвердження особистості через мобільний телефон.

Broken Link Checker допомагає в пошуку битих посилань на сайті, шляхом їх сканування та надання звіту, завдяки якому можливе їхнє швидке виправлення.

Contact Form 7 є популярним плагіном для створення контактних форм на сайті.

Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) допомагає статистику відвідуваності як всього сайту, так і окремих його сторінок.

UpdraftPlus є найпопулярнішим плагіном для створення резервних копій сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: