Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як усунути проблеми в WordPress

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Усуваємо білий екран смерті на WordPress

Під час використання CMS WordPress , власник сайту, при відкритті сайту, може зіткнутися з такою проблемою, як білий екран смерті. Відповідно відвідувачі сайту також не побачать на сайті нічого, крім білої сторінки. При виникненні подібної проблеми важливо якнайшвидше її усунути, щоб не втратити відвідуваність сайту, а також позицію сайту в пошукових системах. Нижче наведено основні причини виникнення білого екрану смерті, а також способи усунення цієї помилки.

Часто білий екран смерті виникає через плагіни, що конфліктують з темою або між собою. У зв'язку з чим насамперед потрібно зайти в адміністративну панель сайту та відключити нещодавно встановлені плагіни, після чого повторно перевірити роботу сайту. Якщо помилка після цього не зникне, потрібно відключити всі плагіни і потім повторно перевірити роботу сайту. Якщо ж після відключення плагінів помилка зникне, значить її викликає один із плагінів і далі залишається по черзі включати плагіни та перевіряти роботу сайту, щоб визначити який конкретно плагін викликає проблему. У деяких випадках доступ до адміністративної панелі сайту буває так само закритий через помилки. У цьому випадку плагіни потрібно вимкнути вручну. Щоб відключити окремий плагін, необхідно з кореневої папки сайту увійти в папку /wp-content/plugins , знайти в ній папку плагіна, який потрібно відключити, після чого просто перейменувати папку плагіна в іншу назву, додавши для прикладу існуючу назву приставку off_. Якщо потрібно відключити відразу всі плагіни, достатньо перейменувати папку /wp-content/plugins.

Також білий екран смерті може з'являтися при недостатньому ліміті PHP. У зв'язку з чим у кореневій папці сайту потрібно знайти конфігураційний файл під назвою wp-config.php і додати до нього рядок, що визначає максимальний ліміт пам'яті, який може використовувати PHP:

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

В даному випадку значення дорівнює 64 мб, тому це мінімальний обсяг пам'яті, необхідний для виконання скриптів на CMS WordPress.

Крім цього потрібно в кореневій папці сайту створити файл з назвою php.ini, з вмістом memory_limit = 64M , а також додати у файл .htaccess , що знаходиться в кореневій папці сайту, рядок php_value memory_limit 64M

Крім цього, білий екран смерті може викликати тему, встановлену для сайту, у зв'язку з чим необхідно змінити її на іншу, після чого перевірити роботу сайту.

Визначити проблему також допомагає активація дебаг режиму, який дозволяє побачити PHP повідомлення на сайті. Для активації потрібно в кореневій папці сайту відкрити файл конфігурації з назвою wp-config.php і знайти в ньому рядок define('WP_DEBUG', false); , значення якої виправити false на true. Після усунення проблеми дебаг режим слід вимкнути, повернувши назад значення false.

Використання наведених вище рекомендацій значно підвищить ймовірність вирішення проблеми з білим екраном смерті.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: