Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні переваги інтернет магазину

У століття сучасних технологій візити до магазину стають дедалі рідшими і придбання товару через інтернет стає звичною справою. Безперечно, інтернет-магазин має ряд переваг перед продажами по телефону або в ринкових павільйонах і магазинах.

Розширення кордонів

Використання продажу через інтернет значно розширюють кордони. Якщо використовуючи звичайні засоби продажу, ви могли залучити своїх сусідів або людей, які проживають поблизу вашого району. То розміщення сайту в мережі дозволить значно розширити межі і про ваш інтернет-магазин дізнається вся країна. Тому відкриття такої точки прибутку значно розширює можливості.

Великий вибір товару

Кількість представленого товару на «вітринах» вашого магазину в інтернеті значно більша і різноманітніша, ніж на прилавках звичайного магазину. Різноманітність кольорів, великий вибір фасонів та розмірів. Покупець заходячи в такий магазин обов'язково залишить інтернет сторінку з посмішкою та приємною покупкою у своєму віртуальному кошику.

Доступні ціни

Ціна в інтернет-магазині зазвичай нижча за ринкову. Продавцю немає потреби накручувати ціну на товарах. Магазин в інтернеті не вимагає додаткових витрат, таких як оренда приміщення, складу, видача зарплати декільком продавцям. Значно заощаджуючи на таких витратах продавець, як правило, не збільшує ціну на товар у рази. Тому товари в інтернет-магазині куди доступніші або супроводжуються приємними знижками, а саме це і приваблює покупця.

Інтернет-магазин доступний 24 години на добу, працює без вихідних та свят і саме тому такий зручний для покупців. Такий магазин може стати чудовою альтернативою заробітку або його доповненням.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: