Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Для чого потрібний промо-сайт

Як правило, промо-сайти призначені для розкручування та введення на ринок нової послуги чи товару. Так, великі компанії з метою рекламної акції можуть привернути увагу споживача до нового та цікавого товару.

Промо-сайти зручні у використанні та вимагають мінімум витрат. На відміну від сайту-візитки та корпоративного сайту, вони не потребують великих ресурсів і їх створення займає не так багато часу. І якщо при створенні корпоративного сайту всі зусилля йдуть на те, щоб показати вашу серйозність. То створення промо-сайту це ваш шанс відкритися та привернути увагу незвичайним для вашої компанії шляхом.

Головним завданням промо-сайту є максимальна ефектність, а тому яскравість та оригінальність. Це саме той випадок, коли ваша оригінальність та креативність зіграє вам на руку. Чим цікавішим буде ваш промо-сайт, тим більша ймовірність, що на нього звернуть увагу. Але не слід забувати, що привернути увагу споживача необхідно не тільки лише дизайном, та й інформацією про те, що ж ви пропонуєте. Промо-сайти дозволяють вести більш легке та відкрите спілкування споживачем, трохи уникаючи звичного корпоративного стилю, такий сайт дозволяє залучити нову аудиторію та показати вашу зацікавленість.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: